• Svetový deň Zeme 22. apríl

• Každoročne si dňa 22. apríla celý svet pripomína Deň Zeme. Aj žiaci našej školy si tento deň pripomenuli rôznymi tvorivými aktivitami: výtvarné spracovanie tematiky Dňa Zeme, praktické názorné ukážky separovania odpadu. Upratovaním, hrabaním a okopaním záhonov sme si skrášlili a upratali svoj kúsok Zeme na našom školskom dvore.

• Vesmír očami detí 2023

• Ľubovnianske osvetové stredisko aj tento rok organizovalo 38. ročník okresného kola súťaže Vesmír očami detí, ktoré malo svoje vyhodnotenie v stredu 26. apríla 2023 o 14:00 hod v Dome kultúry v Starej Ľubovni. Za našu školu v okresnom kole uspeli žiaci Zdenka Dunková a Marek Čureja. Zdenka Dunková získala v II. kategórii čestné uznanie a Marekovi Čurejovi bola  v III. kategórii udelená hlavná cena ĽOS. Marekova práca postupuje do celoslovenskej súťaže, ktorá sa bude konať v Hurbanove. Tešíme sa z úspechov našich žiakov a Marekovi držíme palce.