• Zelená škola v šk. r. 2022/2023

• Certifikačná slávnosť v programe Zelená škola

11. októbra 2022 sa uskutočnila on-line certifikačná slávnosť programu Zelená škola. Medzi množstvom ocenených materských, základných a stredných škôl bola aj naša škola. Napriek problémom, ktoré sa vyskytli vplyvom pandemickej situácie na školách, sme tému „Zeleň a ochrana prírody“ doviedli do úspešného konca. Po certifikačnej slávnosti sme otvorili balíček, ktorý nám zaslal tím Zelenej školy a s hrdosťou z neho vyberali certifikát a vlajku Zelenej školy.

• Vianočné tvorenie

• Vianočný čas, vianočná nálada, čas pokoja, sviatky rodiny .... Vianoce majú mnoho nádherných prívlastkov. Pre žiakov špeciálnych tried je najpriliehavejší prívlastok „vianočné tvorenie“. Čas prípravy na Vianoce prežívajú nielen prípravou vianočného programu, ale spríjemňujú si aj prostredie školy krásnou vianočnou výzdobou. Na hodinách pracovného vyučovania znova ukázali svoju šikovnosť a spolu s učiteľmi vytvorili rozmanité vianočné dekorácie. A keďže naša škola je nositeľom certifikátu Zelená škola, väčšina výrobkov je vyrobená z prírodného a odpadového materiálu. A možno práve naša „vianočná dielňa“ poslúži ako inšpirácia aj pre Vás... Šťastné a veselé!