Utorok 25. 2. 2020

Vitajte na našej stránke

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

• Do nového roku Vám prajeme veľa šťastia, zdravia, osobných a

pracovných úspechov.

Riaditeľka školy Mgr. Slavomíra Gribová a kolektív zamestnancov

• Prednáška s príslušníkmi polície
    17. 12. 2019

Do galérie Prednáška s príslušníkmi polície boli pridané fotografie.

Dňa 17.12.2019 sa na elokovanom pracovisku uskutočnila prednáška s príslušníkmi policajného zboru zameraná na trestno-právnu zodpovednosť detí a mládeže a predchádzanie páchaniu priestupkov a trestnej činnosti.

• Fajčenie a duševné zdravie
    5. 12. 2019

Do galérie Fajčenie a duševné zdravie boli pridané fotografie.

Dňa 05.12.2019 sa v našej škole uskutočnila prednáška na tému Fajčenie a duševné zdravie. Prednášku viedla zamestnankyňa z RÚVZ.

• Deň otvorených dverí
    3. 12. 2019

Do galérie Deň otvorených dverí boli pridané fotografie.

Aj žiaci deviateho a ôsmeho ročníka, ktorí navštevujú elokované pracovisko na Levočskej ulici v Starej Ľubovni, sa 03.12.2019 zúčastnili Dňa otvorených dverí. V SŠI v Starej Ľubovni si so záujmom prezreli priestory internátu, tried a dielní odborov, ktoré OU ponúka.

• Ochranárik
    3. 12. 2019

Do galérie Ochranárik boli pridané fotografie.

Aj v tomto školskom roku sa naša škola opäť zapojila do okresného kola výtvarnej súťaže „OCHRANÁRIK ČÍSLA TIESŇOVÉHO VOLANIA 112 A CIVILNEJ OCHRANY,“ ktorej cieľom bolo priblížiť deťom hravou formou a rôznorodými umeleckými technikami tematiku civilnej ochrany a jej prepojenie s jednotným európskym číslom tiesňového volania 112 s možnosťou ich ďalšieho využitia v rámci osvety a propagácie zo strany usporiadateľa. Umelecké práce tohtoročnej súťaže sa niesli v znamení témy: „Záchranári na lúke, v lese, v horskom teréne“, v rámci ktorej žiačka Jozefína Kotlárová pod vedením pani učiteľky PaedDr. Heleny Jendrichovskej, získala I. miesto v okresnom kole.

• Základná škola Podsadek
    Podsadek 140, 064 01 Stará Ľubovňa